Sezona odstartována!

Lepší start sezony 2018/19 jsme si ani nemohli přát! Po prvním zářijovém představení MindGame, s nímž jsme zavítali 13. září do Kopřivnice, nám přišla slova uznání a díků od Lindy Blažkové, produkční Městského kulturního domu Kopřivnice:

„Moc děkujeme za představení, bylo naprosto famózní a velmi překvapivé! Lidé odcházeli nadšení s tím, že něco podobného v Kopřivnici ještě nezažili a že to byl vynikající zážitek. Tedy moc děkujeme za příjemně strávený večer s Vámi.“

My poděkování s pokorou přijímáme a doufáme, že divákům v nové sezoně podobných zážitků naservírujeme co nejvíce – nejen na naší domovské scéně v Divadle Bolka Polívky, kde uvedeme MindGame poprvé v sezoně v pátek 21. září. Rozšiřujeme také pole své působnosti o novou pražskou scénu – Divadlo Na Maninách. Poprvé na tamním jevišti hrajeme 22. září, kdy bude na programu opět MindGame. V Divadle Na Maninách se bude objevovat náš jevištní thriller pravidelně, od listopadu se tam pražské publikum může těšit také na britskou komedii The Naked Truth – Odhalená pravda. V titulu se také po mateřské dovolené na jeviště vrací Hana Kusnjerová jako Trisha (roli alternuje s Annou Stropnickou).